Get Adobe Flash player

W naszej Akademii pracujemy i bawimy się w małej  maksymalnie 12 osobowej grupie .  Codziennie odbywają się lekcje angielskiego metodą Helen Doron, które trwają 1h. Jest to prosta i naturalna metoda nauczania, która daje dzieciom radość i zabawę, równocześnie przynosi wymierne rezultaty edukacyjne.

Zajęcia dydaktyczne odbywają się w języku ojczystym i są prowadzone zgodnie z zarządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz wzbogacone w różnorodne dostosowane do zainteresowań dzieci elementy. W specjanie przygotowanej sali Montessorii dzieci moją możliwość nauczyć sie nie tylko literek, cyferek ale także  układać ubranka, czyścić buciki, segregować makarony trenując zdolności manualne i przygotowując się do nauki pisania. W kąciku geograficznym nauczą się w prosty i przystępny dla malucha sposób co to są fiordy, pojezierze, półwysep itp. Za pomocą zmysłu dotyku poznają strukturę kuli ziemskiej i nauczą się skąd się bierze w jajku kurczak. Sala podzielona jest na kąciki zainteresowań tak by dziecko mogło samo wybrać materiał z ktorym chce pracować.

Brudne zabawy pozwalają dzieciom na ekspresję twórczą i beztroskie wykorzystanie materiałów, którymi rodzice w domku nie zawsze pozwalają się bawić.

Trzy razy w ciągu  każdego dnia odbywa się kilku minutowa sesja multimedialna dzieki której dzieci mogą poszerzyć swoje słownictwo i wiedzę. Szybko przemieniające się obrazy połączone z dzwiękiem i napisem utrwalają w pamięci dziecka nawet skomplikowane pojęcia z różnych dziedzin życia.

Zapewniamy Państwa dzieciom domową i przyjazną atmosferę. Wykwalifikowaną kadrę która dba o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dzieci tak by jak najmniej odczuły rozłąkę z rodzicem. Przyjęcie dziecka poprzedzone będzie okresem adaptacyjnym podczas którego dziecko w swobodny sposób  będzie mogło poznac otaczające Go nowe środowisko, opiekunów, kolegów i koleżanki.

October 2014