Main Menu

W naszej Akademii pracujemy i bawimy si w maej  maksymalnie 12 osobowej grupie .  Codziennie odbywaj si lekcje angielskiego metod Helen Doron, ktre trwaj 1h. Jest to prosta i naturalna metoda nauczania, ktra daje dzieciom rado i zabaw, rwnoczenie przynosi wymierne rezultaty edukacyjne.

Zajcia dydaktyczne odbywaj si w jzyku ojczystym i s prowadzone zgodnie z zarzdzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz wzbogacone w rnorodne dostosowane do zainteresowa dzieci elementy. W specjanie przygotowanej sali Montessorii dzieci moj moliwo nauczy sie nie tylko literek, cyferek ale take  ukada ubranka, czyci buciki, segregowa makarony trenujc zdolnoci manualne i przygotowujc si do nauki pisania. W kciku geograficznym naucz si w prosty i przystpny dla malucha sposb co to s fiordy, pojezierze, pwysep itp. Za pomoc zmysu dotyku poznaj struktur kuli ziemskiej i naucz si skd si bierze w jajku kurczak. Sala podzielona jest na kciki zainteresowa tak by dziecko mogo samo wybra materia z ktorym chce pracowa.

Brudne zabawy pozwalaj dzieciom na ekspresj twrcz i beztroskie wykorzystanie materiaw, ktrymi rodzice w domku nie zawsze pozwalaj si bawi.

Trzy razy w cigu  kadego dnia odbywa si kilku minutowa sesja multimedialna dzieki ktrej dzieci mog poszerzy swoje sownictwo i wiedz. Szybko przemieniajce si obrazy poczone z dzwikiem i napisem utrwalaj w pamici dziecka nawet skomplikowane pojcia z rnych dziedzin ycia.

Zapewniamy Pastwa dzieciom domow i przyjazn atmosfer. Wykwalifikowan kadr ktra dba o bezpieczestwo i dobre samopoczucie dzieci tak by jak najmniej odczuy rozk z rodzicem. Przyjcie dziecka poprzedzone bdzie okresem adaptacyjnym podczas ktrego dziecko w swobodny sposb  bdzie mogo poznac otaczajce Go nowe rodowisko, opiekunw, kolegw i koleanki.

Kalendarz wydarze
October 2017